Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

Kochani, biorąc udział w akcji Szlachetna Paczka razem daliśmy rodzinie znajdującej się w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie i przyniesione produkty. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wspólnie przygotowaliśmy 13 paczek. Były to ogromne pudła pełne produktów spożywczych, chemicznych, książek i krzyżówek. W paczkach znalazły się również wymarzona lodówka, zimowe buty, czapka, koc … i wiele innych produktów, które na pewno ułatwią życie panu Stanisławowi.

Gdy paczki zostały dostarczone do Jego domu… Na twarzy pana Stanisława widniało niedowierzanie i łzy radości. Był bardzo zaskoczony ilością paczek i dobrocią darczyńców. Po ujrzeniu zawartości paczek zabrakło mu słów, był bardzo wdzięczny i wzruszony. Najbardziej podobała się mu lodówka, dzięki której będzie mógł normalnie przechowywać żywność. Wielką radość sprawiły mu również książki i krzyżówki, dzięki którym nie będzie się nudził.

Dziękujemy bardzo za współpracę. Jest to naprawdę wielki gest. Paczka na pewno ułatwi panu Stanisławowi życie i codzienne funkcjonowanie. Niewielu jest  bezinteresownych ludzi udzielających tak ogromnej pomocy. Dziękujemy Wam!

Agnieszka Protasiuk i Anna Szostak – opiekunowie SU