Terminy konsultacji

Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

DZIEŃ TYGODNIANAUCZYCIELGODZINY KONSULTACJISALA
PONIEDZIAŁEK (do 16.00)Maja Barszczak14.30-15.30gab. pedagoga
 Justyna Troć14.35-15.30109
 Agnieszka Banaś10.00-11.00 
 Damian Guzek12.30-13.30 
 Karolina Sobol12.50-13.50 
 Agnieszka Banaś10.00-11.00 
 Dariusz Enihowt7.55-8.55 
 Karolina Bajek10.00-11.00 
Barbara Patoleta11.45-12.30pokój nauczycielski
    
DZIEŃ TYGODNIANAUCZYCIELGODZINY KONSULTACJISALA
WTOREKAnna Szostak7.45-8.45102
 Monika Jurzyk-Ziółkowska13.30-14.305
 Halina Matuła11.30-12.30pokój nauczycielski
 Aleksandra Stecińska-Wymiatał9.30-10.30pokój nauczycielski
 Bożena Adamczuk7.55-8.55107
 Paulina Jakimowicz7.00-8.00pokój nauczycielski
 Emilia Skrzyńska7.00-8.00pokój nauczycielski
 Tetiana Melnyk15.30-16.30świetlica
 Anna Celińska-Spodar 10.30-11.30pokój nauczycielski
Katarzyna Soczewka11.40-12.40pokój nauczycielski
Marta Posiadała16.15-17.15
Beata Ługowska12.50-13.504
DZIEŃ TYGODNIA NAUCZYCIELGODZINY KONSULTACJISALA
ŚRODAEdyta Malewicz12.30-13.304
 Jolanta Niewęgłowska8.40-9.40103
 Artur Folwarski7.30-8.00 
 Agnieszka Różewska13.35-14.35pokój nauczycielski
 Rafał Piątek14.45-15.45biblioteka
 Katarzyna Przęczak8.40-9.40gabinet pedagoga
 Przemysław Anusiewicz7.00-8.00 
  Iwona Piekarska12.30-13.30 114 
Agata Głuchowska8.40-9.40pokój nauczycielski
DZIEŃ TYGODNIA NAUCZYCIELGODZINY KONSULTACJISALA
CZWARTEKKatarzyna Kamińska7.00-8.003
 Anna Suprun13.35-14.35pokój nauczycielski
 Anna Mroczek10.40-11.40108
 Agnieszka Smolińska7.50-8.50biblioteka
 Marzena Marciszewska7.50-8.50pokój nauczycielski
 Artur Folwarski7.30-8.00 
 Maria Kańska9.30-10.30 
 Izabela Osiak14.35-15.35pokój nauczycielski/113
 Anna Skulimowska-Kowalik13.50-14.50 
 Małgorzata Strzalińska10.40-11.40pokój nauczycielski
 Beata Olszak7.55-8.55pokój nauczycielski
 Agnieszka Szczuchniak10.40-11.40pokój nauczycielski
 Agnieszka Szymani7.00-8.00 
  Anna Spruch8.40-9.40 pokój nauczycielski 
Dorota Świderska8.00-9.00
DZIEŃ TYGODNIANAUCZYCIELGODZINY KONSULTACJISALA
PIĄTEKMichał Woźniak9.40-10.40pokój nauczycielski/112
 Małgorzata Wysokińska-Duda8.55-9.40pokój nauczycielski
 Magdalena Pietruszka7.55-8.55pokój nauczycielski
 Krzysztof Niewęgłowski7.00-8.00105
 Agnieszka Protasiuk7.45-8.45pokój nauczycielski/ 101
 Radosław Liczewski9.30-10.30 
 Ewa Celińska-Drozd10.30-11.30pokój nauczycielski/114
Izabela Piwowarczyk8.45-9.45pokój nauczycielski
 Anna Jeznach-Mierzejewska 7.50-8.50 pokój nauczycielski