Piknik Rodzinny

familypiknik2017„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 świętowaliśmy Dzień Rodziny. Uczniowie klas I-III wraz ze swoimi rodzicami przybyli na piknik, podczas którego można było zakupić pyszne ciasto, domową pizzę oraz lemoniadę przygotowane przez naszych wspaniałych rodziców. Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na leczenie i rehabilitację chorego na mukowiscydozę Szymona Jaszczołta. Po raz kolejny nasi uczniowie i ich rodzice okazali wielkie serce i udowodnili, że pomoc innym daje im wiele radości.
Obchody Dnia Rodziny uświetniły wokalne występy naszych najmłodszych uczniów, którzy zaśpiewali dla swoich rodziców. Wspaniałe wykonania piosenek o mamie, tacie, czy rodzinie zostały nagrodzone brawami i sprawiły, że wielu rodzicom ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku.
Ostatnim punktem naszej uroczystości były zawody sportowe. Przedstawiciele zerówek i wszystkich klas I-III zmierzyli się z zabawnymi konkurencjami, m.in. biegali z piłeczkami położonymi na łyżeczkach, czy skakali z woreczkami umieszczonymi pomiędzy nogami.
Tegoroczny Dzień Rodziny na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez udział w festynie, przyniesienie pyszności i sprzedawanie ich na rozstawionych stoiskach, przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości i pomogli choremu Szymonowi.