Uczniowie SP4 w programie „Mali Giganci”

mali_2

Zosia Denisiuk uczennica klasy V b, oraz  Krystian Lipiński z klasy V d uczestniczyli w programie ” Mali Giganci”, który jest emitowany w soboty na kanale TVN.

12-letni Krystian Lipiński  wraz z 9 – letnią Marceliną Ratyńską w programie znaleźli się w drużynie Sonii Bohosiewicz i o dalsze pozostanie w „MG” rywalizowali z dwójką tancerek z Bydgoszczy. O wyniku rywalizacji zadecydował Kuba Wojewódzki, który w dalszej części programu bardziej widział 11-latki z kujawsko-pomorskiego.

Zosia Denisiuk  i jej partner sceniczny Michał Woiński zatańczyli do utworu „Straight to numer one” formacji Touch&Go. W programie siedlczanie reprezentują drużynę aktorki Anny Dereszowskiej, a o pozostanie w „MG” rywalizowali z parą tancerzy z Otwocka.

Zosi Denisiuk udało się przejść do dalszej fazy finałowej talent show, natomiast Krystian musiał uznać wyższość pary tanecznej z Bydgoszczy.

„Mali Giganci” to program, w którym udział biorą dzieci w wieku od 4 do 12 lat rywalizując w trzech kategoriach: śpiewie, tańcu i show (tzw. maluchy). Uczestnicy mają swoich opiekunów artystycznych.

Występ Krystiana – http://maligiganci.tvn.pl/wideo,2969,v/zobaczcie-dwa-niezwykle-wystepy-akrobatyczne,1507668.html#forum

Występ Zosi – http://maligiganci.tvn.pl/wideo,2969,v/ci-tancerze-dali-czadu,1509646.html

Serdeczne gratulacje