Mikołajki w klasie 0b

mikolajki0bDnia 5 grudnia 2016 roku dzieci z klasy O „b” z  panią Agnieszką Budek i panią Anną Celińską – Spodar, z okazji mikołajek wybrały się do sali zabaw „Kubusiowo” w Siedlcach, gdzie  radośnie spędziły czas.
Głównym celem wycieczki była integracja uczniów poprzez wspólne gry i zabawy oraz rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności i orientacji przestrzennej. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Dzieci korzystały również z mini pojazdów. Gdy uczestnicy poczuli zmęczenie, mogli skorzystać z zacisznego kącika, aby odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole.
Mikołajkowe atrakcje były prowadzone przez animatorów, którzy dostarczyli dzieciom wiele radości malując twarze. Kolorowe buzie: kotka, motylka, pirata, dinozaura czy królika stały się dopełnieniem mikołajkowej zabawy. Na koniec naszego pobytu dzieci zostały obdarowane słodkimi prezentami. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji uczestnicy wrócili uśmiechnięci do szkoły.