Lekkoatletyka dla każdego

lekkoatletykak2i3-2016W sobotę 3 grudnia w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne zorganizowane przez Ośrodek Lekkiej Atletyki, w których wzięły udział dzieci z klas drugich i trzecich uczęszczające do szkół podstawowych znajdujących się w Siedlcach i okolicznych miejscowościach.
Ze Szkoły Podstawowej nr 4 w tych międzyszkolnych zmaganiach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z klas II pod opieką p. Beaty Ługowskiej i z klas III pod opieką p. Iwony Piekarskiej. Dzieci rywalizowały na czterech lekkoatletycznych torach przeszkód. Na końcowy wynik drużyny składała się suma punktów uzyskana ze wszystkich konkurencji.
Po ciężkich zmaganiach uczniowie z klas trzecich wywalczyli III miejsce. Na podium stanęli: Zofia Roman, Lena Mazurek, Oliwia Kołtuniak, Alicja Sieńkowska, Kinga Domańska, Pola Sonica, Oliwia Gajowniczek, Kuba Wolgiemut, Kacper Gębicki, Jakub Czarnigowski, Jan Bryk, Maciej Pałka, Sergiusz Wojczuk, Jakub Woźniak, Ignacy Strus.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale i dyplomy. Ponadto każda drużyna dostała puchar i pamiątkowy dyplom dla szkoły.