Dzień Życzliwości i Pozdrowień

zyczliwosc1723 listopada obchodziliśmy już po raz drugi w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jak już wszyscy wiedzą, jest on obchodzony w ponad 180 krajach. Jego cel to uzmysłowienie ludziom tego, iż tylko wzajemna życzliwość może stać się podstawą do zbudowania dobrych relacji międzyludzkich.
Tak jak w poprzednim roku panie: Ewa Mazur, Iwona Piekarska i Katarzyna Soczewka każdemu, kto chciał znaleźć się wśród życzliwych, robiły zabawne zdjęcia. Ponadto wszyscy życzliwi mogli stworzyć własną emotkę, napisać na niej coś miłego i powiesić ją na „Życzliwej tablicy”, która znajdowała się w głównym holu. Tablica bardzo szybko zapełniła się żółtymi, uśmiechniętymi buźkami pełnymi życzeń, miłych słów i pozdrowień.
W tym roku w Dzień Życzliwości włączyli się przedstawiciele Samorządu Szkolnego, który pod opieką p. Radosłąwa Liczewskiego, sprzedawali upieczone przez rodziców ciasta i ciasteczka  Przepyszne słodkości bardzo szybko znikały z wystawionych przez uczniów stołów.
Pieniądze zebrane zarówno ze sprzedaży zdjęć jak i ciast zostaną przeznaczone na cel charytatywny.
Dziękujemy rodzicom, którzy upiekli ciasta, oraz wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w tą wspaniałą akcję.